Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 25.7.2017 16:38
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV97,40+2,58157,17
CEZ398,70+0,03242,28
ERBAG925,70+2,87136,11
E4U110,000,000,00
FOREG141,00+0,718,11
KOFOLA426,000,000,15
KOMB967,50+0,1075,66
MONETA79,55-0,25545,05
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.281,80-0,7059,06
PEGAS1 016,00+0,492,21
PLG207,500,000,00
PM ČR15 296,00+0,620,25
STOCK SP48,40-0,2115,04
TMR690,000,000,00
UNIPE299,40-0,8325,62
VIG667,80+1,7220,10
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV97,50+1,25787,79
CEZ399,50+0,131 730,78
DETEL413,40-0,630,00
ERBAG922,80+2,653 514,82
FOREG139,50-0,2138,36
KOFOLA427,00-1,020,00
KOMB960,50-0,05427,48
MONETA79,30-0,50411,55
NWRUK0,100,000,00
NOKIA138,50-0,720,00
O2 C.R.282,60-0,1184,81
PEGAS1 010,000,00474,70
PM ČR15 244,40+0,29304,89
UNIPE300,40-0,56187,23
VIG667,90+1,7449,54
VITKO140,00+2,4960,75
VOLKS3 650,00+2,24879,68

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


16:05
Index výrobní aktivity richmondského Fedu (červenec): aktuální hodnota: 14 očekávání trhu: 7 předchozí hodnota: 7   Zdroj: Bloomberg  celý text
15:56
Index Dow Jones +0,49 % na 21617,61 b. Index S&P 500 +0,3 % na 2477,43 b.Index Dow Jones +0,49 % na 21617,61 b.Index S&P 500 +0,3 % na 2477,43 b.Index Nasdaq Composite...  celý text
15:18
Dow Jones futures (ZDJU7, YMU7) +0,56 % na 21620 b. S&P 500 futures (ZSPU7, ESU7) +0,34 % na 2477 b. Nasdaq 100 futures (ZNDU7, NQU7) -0,08 %  celý text
15:10
Firma to potvrdila dnes v odpoledních hodinách. Skupina také oznámila, že očekává v srpnu splacení zhruba 50 milionů eur z úvěru splatného v roce 2018.Mediální skupina CME dnes po...  celý text
15:08
USA: Index cen domů FHFA (m-m) (květen): aktuální hodnota: 0,4 % očekávání trhu: 0.5% předchozí hodnota: 0.7%   Zdroj: Bloomberg  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

PEN9,60+9,09
TOMA1 195,00+2,05
TELEC283,80+1,54
GECBA79,75+1,40
KOMB966,50+0,79

Zajímavé poklesy

EFORU110,00-2,65
TABAK15 201,00-1,61
FOREG140,00-1,41
CEZ398,60-0,57
PEGAS1 011,00-0,39

Kurzovní lístek

EURnahoru26,020+0,01
HUFnahoru8,519+0,10
JPYnahoru19,975+0,91
PLNnahoru6,110+0,40
USDnahoru22,250+0,42

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+1,091 015,1316:25:28
RMnahoru+1,041 321,9516:33:20
DJIAnahoru+0,3821 594,1516:17:21
NASDAQnahoru+0,016 411,6516:16:33
SP500nahoru+0,272 476,6816:17:03
DAXnahoru+0,4712 266,5316:16:57
WIG20nahoru+0,372 339,4016:17:30


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz