Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 26.9.2017 3:42
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV88,50+0,1720,55
CEZ434,20+0,21399,11
ERBAG936,50-1,79103,20
E4U115,00+8,490,02
FOREG141,000,008,07
KOFOLA411,00+0,120,08
KOMB973,000,00122,09
MONETA78,50-0,63581,16
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.274,00-0,5427,64
PEGAS1 002,00-0,4013,17
PLG0,00
PM ČR16 000,00+0,130,92
STOCK SP71,20+0,995,42
TMR710,000,000,15
UNIPE339,10-1,5739,97
VIG638,90-0,303,09
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV88,200,0069,02
CEZ433,00+0,121 972,68
DETEL415,900,000,00
ERBAG935,00-1,79469,46
FOREG142,00+0,7116,17
KOFOLA414,900,001,66
KOMB982,70+0,5897,98
MONETA78,50-0,63671,19
NWRUK0,100,000,00
NOKIA139,80-0,710,00
O2 C.R.275,20-0,43184,88
PEGAS1 001,00-0,30845,47
PM ČR16 100,00+0,88402,50
UNIPE341,30-1,07184,17
VIG640,10+0,3316,00
VITKO129,000,000,00
VOLKS3 660,000,0018,30

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


22:25
Index Dow Jones -0,24 % na 22296,09 b. Index S&P 500 -0,22 % na 2496,66 b. Index Nasdaq Composite -0,88 % na 6370,593 b. V pondělní seanci americké akciové trhy uzavřely v...  celý text
17:32
Index DAX připsal 0,02 % na 12 595,40 b.Na německém trhu bylo v pondělí rušno, trh měl první možnost nacenit výsledek voleb. Klesalo RWE (RWE -5,3 %) po spekulacích o možné koalici...  celý text
16:42
Společnost Pegas Nonwovens oznámila, že R2G Rohan Czech ke 22. září 2017 vlastnil 74,73 % jejích akcií. Odkup v rámci dobrovolné nabídky převzetí činil 64 % akcií.Nabídka k odkupu...  celý text
16:32
Index výrobní aktivity dallaského Fedu (září): aktuální hodnota: 21,3 očekávání trhu: 11,5 předchozí hodnota: 17,0  celý text
16:00
Index S&P 500 -0,09 %; Nasdaq Composite -0,51 %Index Dow Jones -0,07 % na 22333,2 b.Index S&P 500 -0,09 % na 2499,85 b.Index Nasdaq Composite -0,51 % na 6394,392...  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete

Škola investování

03.10.2017Frýdek Místek
03.10.2017Pardubice
03.10.2017Jihlava
04.10.2017Brno
09.10.2017Zlín


Zajímavé vzestupy

EFORU115,00+8,49
STOCK71,20+0,99
CEZ434,20+0,21
CETV88,50+0,17
TABAK16 000,00+0,13

Zajímavé poklesy

ERBAG936,50-1,79
UNIPE339,10-1,57
GECBA78,50-0,63
TELEC274,00-0,54
PEGAS1 002,00-0,40

Kurzovní lístek

EURnahoru26,035+0,03
HUFnahoru8,392+0,21
JPYdolu19,546-0,58
PLNnahoru6,099+0,08
USDdolu21,937-0,76

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,481 041,4925.09.17
RMdolu-0,721 351,9725.09.17
DJIAdolu-0,2422 296,0925.09.17
NASDAQdolu-0,886 370,5926.09.17
SP500dolu-0,222 496,6625.09.17
DAXnahoru+0,0212 594,8125.09.17
WIG20dolu-1,112 453,1525.09.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz