Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 24.1.2017 12:02
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV65,500,000,15
CEZ424,00-0,24126,54
ERBAG758,00-0,9061,40
E4U100,00+2,990,10
FOREG90,50-1,3131,53
KOFOLA397,000,000,00
KOMB888,00+0,2321,21
MONETA81,45+0,43245,43
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.271,00+1,1618,43
PEGAS803,20+0,393,92
PLG207,500,000,00
PM ČR13 150,00-0,300,05
STOCK SP55,40+0,361,00
TMR655,000,000,00
UNIPE184,70+0,6511,47
VIG610,30+0,860,21
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV65,50-0,1519,65
CEZ423,90-0,564 395,57
DETEL435,00-0,460,00
ERBAG761,90-0,54774,26
FOREG90,40-1,20409,99
KOFOLA403,90+3,5644,40
KOMB888,00-0,48496,86
MONETA81,60+0,49121,86
NWRUK0,100,000,00
NOKIA121,00-0,6697,95
O2 C.R.271,00+0,18108,40
PEGAS802,000,000,00
PM ČR13 282,90+0,2913,28
UNIPE184,30-0,49264,53
VIG610,00-0,3176,40
VITKO145,30-0,0710,18
VOLKS4 131,20+3,28530,28

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


11:50
Libra oslabuje v návaznosti na rozhodnutí nejvyššího soudu o nutnosti schválení brexitu parlamentem.EUR/USD 1,0733 (euro oslabuje o 0,26 %) USD/CZK 25,15 (dolar posiluje o 0,16 %)...  celý text
10:53
Ropa (GCLH7, QMH7) +0,89 % na 53,22 USD za barel. Zemní plyn (GNGH7, QGH7) +1,69 % na 3,312 USD za mbtu. Zlato (GCGG7, QOG7) -0,27 %  celý text
10:52
EUR/USD 1,0739 (euro oslabuje o 0,2 %) USD/CZK 25,14 (dolar posiluje o 0,12 %) EUR/CZK 27,02 (euro oslabuje o 0 %) GBP/CZK 31,35 (libra oslabuje o 0,3 %) CHF/CZK 25,14 (frank...  celý text
10:50
Index WIG 30 připisuje 0,1 % na 2316,18 b.Na varšavské burze se dnes daří společnosti Synthos (SNS), Globe Trade Centre (GTC) nebo Grupě Azoty (ATT). Ztrácí naopak Jastrzębska  celý text
10:47
V jednom z nejsledovanějších rozhodnutí britský Supreme Court potvrdil nutnost schválení formálního začátku brexitu parlamentem.Vzhledem k záměru premiérky Mayové začít celý proces...  celý text

Komentáře a doporučení

  • 24.01. 10:40| Fio
    Nšmecký SAP ve 4Q 2016 nad očekávání

    Softwarový gigant SAP zaznamenal v posledním kvartále roku 2016 pozitivní výsledky. Výsledky společnosti SAP SE (SAP) za 4Q 2016  4Q 2016Konsensus 4Q 20164Q 2015 Tržby...

  • 24.01. 10:05| Fio
    Německé akcie otevřely mírným růstem

    Index DAX připisuje 0,09 % na 11556,46 b.Daří se zejména Adidasu (ADS), Deutsche Bank (DBK) nebo Daimleru (DAI). ztrácí naopak Deutsche Telekom (DTE), Allianz (ALV) nebo Lufthansa...

  • 24.01. 09:07| BH Securities
    Ranní kafe 24.1.2017 - Slabší dolar hýbe investicemi

    Po Trumpovi již druhý vysoký představitel nové vlády, kandidát na ministra financí Mnuchin, prohlásil, že příliš silný dolar by mohl poškodit americkou ekonomiku. Oslabení dolaru...

  • 24.01. 08:55| Fio
    Akciový výhled

    ČEZ v zelených číslech?Evropa včera vstoupila do nového týdne poklesem, když indexy oslabovaly kolem -0,7%. Zhoršený sentiment poslal do červených čísel také pražskou burzu, která...

  • 23.01. 22:19| Fio
    Denní report - pondělí 23.01.2017

    ČR: Pražská burza v úvodu týdne zakončila poklesem, SRN: Německá burza zakončila obchodování převážně poklesem, USA: Zámoří na úvod týdne lehce v záporuPražská burza Očekávané...

  • 23.01. 22:10| Fio
    Zámoří na úvod týdne lehce v záporu

    Index Dow Jones -0,14 % na 19799,85 b. Index S&P 500 -0,27 % na 2265,2 b. Index Nasdaq Composite -0,04 % na 5552,943 b.Americkým akciovým indexům se v posledních hodinách...

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

FOREG91,70+1,89
BABKOFOL397,00+1,79
STOCK55,20+0,55
UNIPE183,50+0,52
VIG605,10+0,31

Zajímavé poklesy

EFORU97,10-3,38
TELEC267,90-0,78
ERBAG764,90-0,75
GECBA81,10-0,37
CEZ425,00-0,30

Kurzovní lístek

EURdolu27,025-0,01
HUFnahoru8,723+0,21
JPYdolu22,202-0,63
PLNnahoru6,181+0,03
USDnahoru25,220+0,76

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,07927,4812:01:43
RMdolu-0,381 170,4011:58:25
DJIAdolu-0,1419 799,8523.01.17
NASDAQdolu-0,045 552,9424.01.17
SP500dolu-0,272 265,2023.01.17
DAXnahoru+0,2711 576,6711:42:09
WIG20nahoru+0,482 001,6211:42:01


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz